PROGRAMMERING WESTERPOP 2020 EN 2021

Geen festival vanwege COVID pandemie

PROGRAMMERING WESTERPOP 2019

Main Stage

  • Rise of the Wood
  • Ruben Hein
  • Blaudzun
  • Martijn Fischer
  • The Wild Romance
  • Son Mieux
  • Everlast (USA)
  • La Galaxie (IRL)

Stage Europe Network

  • Lester Blackfield
  • Michel Reyson (DEU)
  • OY Sound System (UKR)
  • INGER (EST)
  • Blóðmör (ISL)
  • Hollow Gram (FRA)

Main Stage

  • Hausmagger
  • The Overslept
  • Indian Askin
  • Zuco 103

Peter Tetteroo Bokaal 

  • Sonorous
  • Dad's Amaryllo
  • The Arthurs

PROGRAMMERING WESTERPOP 2018

Main Stage 

  • Leoparte
  • Sue The Night
  • Candy Dulfer
  • The Cadillac Three (Usa)
  • 7 Miles To Pittsburgh
  • The Cool Quest
  • Starsailor (UK)
  • Modestep (UK)

Stage Europe Network 

  • Endlings (NOR)
  • Bratoteka (POL)
  • Mókrókar (ISL)
  • Up The Sky (EST)
  • Charlotte Buff (DEU)
  • Reverence (FRA)

Main Stage 

  • Mama Franko
  • EUT
  • DOOL
  • Mamihlapinatapai

Peter Tetteroo Bokaal 

  • Kicke!
  • Rise of the Wood
  • Molehill Mountain 

PROGRAMMERING WESTERPOP 2016

Main Stage

  • Andere Koek!
  • Max Meser
  • Waylon
  • Band of Friends (IRL/NLD)
  • Smokey Joe & The Kid (FRA)
  • Vandenbergs's Moonkings
  • Novastar (BEL)
  • Russkaja (AUT)

Stage Europe Network

  • Stalls (FRA)
  • Gamekingz (NOR)
  • Havington (DEU)
  • Logue
  • Przyborowski & Sekcja (POL)
  • Ol' Mill (EST)

Main Stage

  • Mala Vita
  • AAPNOOTMIES
  • Birth of Joy
  • De Likt

Peter Tetteroo Bokaal

  • Left Alive
  • Weissmuller
  • Leoparte

PROGRAMMERING WESTERPOP 2015

Geen Westerpop in 2015 vanwege organisatorische redenen

PROGRAMMERING WESTERPOP 2014

Main Stage

  • Pangea
  • Candybar Planet 
  • The Kik 
  • The Delta Saints (USA) 
  • Lulu James (UK) 
  • Lonely The Brave (UK) 
  • Barry Hay & Flying V Formation 
  • Hoffmaestro (SWE)

Stage Europe Network 

  • The Hearted 
  • Lost Woods (NO) 
  • The Esthetics (PL) 
  • Vio (IS) 
  • The Four 
  • Yellow Tree (DE) 
  • Ziggy Wild (EST)

Main Stage

  • Tee Set 
  • Jett Rebel 
  • Splendid 
  • Baskerville

Peter Tetteroo Bokaal 

  • Vortex University 
  • Eve’s Fall 
  • Andere Koek

PROGRAMMERING WESTERPOP 2013

Main Stage

  • Playyard
  • Treetop Flyers (UK)
  • Handsome Poets
  • The Hoax (UK)
  • Skinny Lister (UK)
  • Chef' Special
  • Royal Republic (SWE)
  • La Kinky Beat (ESP)

Stage Europe Network

  • Les Dynamic (NO)
  • A.JAM (FR)
  • Vök (IS)
  • Enchanted Hunters (PL)
  • Wolf in Loveland
  • Kjurr (IS)
  • Moving Houses (DE)

Main Stage

  • Maison du Malheur
  • Soul Sister Dance Revolution
  • Navarone
  • De Kraaien

Peter Tetteroo Bokaal

  • Princeton
  • Pangea
  • Bombilate

PROGRAMMERING WESTERPOP 2012

Main Stage

  • Sir James 
  • Roosbeef 
  • Heideroosjes 
  • Hell's Kitchen (CH) 
  • The Computers (UK) 
  • Jungle by Night 
  • The Inspector Cluzo & FB's Horns (FR) 
  • The Qemists (UK)

Stage Europe Network

  • Casual Friday NO) 
  • Démira Jansen 
  • Shkizein (FR) 
  • Bubble Chamber (PL) 
  • Kreatones 
  • Who Killed Frank (DE) 
  • RetRoBot (IS)

Main Stage

  • Yori Swart 
  • Vanderbuyst 
  • Kraantje Pappie 
  • Nobody Beats The Drum 333"

Peter Tetteroo Bokaal

  • MC Hank 
  • Blaaskaak 
  • Playyard

PROGRAMMERING WESTERPOP 2011

Main Stage 

  • Kings Crossing 
  • JAH6 
  • Go Back To The Zoo 
  • Johnny Gallagher & The Boxtie Band (IRL) 
  • Tim Knol 
  • The Boxer Rebellion (UK) 
  • Kaizers Orchestra (NO) 
  • The Subs (BE)

Stage Europe Network

  • C4030 (PL) 
  • Zenith (LV) 
  • Fexet 
  • The Strange (FRA) 
  • Roufaida & Puck 
  • Samaris (IS) 
  • Memetics (NO)

Peter Tetteroo Bokaal

  • Sir James 
  • Weismuller 
  • Audiodaycare 
    Variscythe 
  • Fabian

PROGRAMMERING WESTERPOP 2010

Main Stage

  • Kamer van Dopehandel 
  • Moss 
  • Laura Jansen 
  • Guy Forsyth (USA) 
  • Moke 
  • The Asteroids Galaxy Tour (DEN) 
  • Triggerfinger (BEL) 
  • La Caravane Passe (FRA)

Stage Europe Network 

  • Alienation (FRA) 
  • Kapthijn & Mitts 
  • Of Monsters and Men (IS) 
  • Fucking in Champagne (DE) 
  • WOOT 
  • Shiny Beats (PL)

Peter Tetteroo Bokaal

  • F.O.D. 
  • Project: MDA 
  • 2nd Place Driver 
  • Kids Never Lie 
  • Kings Crossing

PROGRAMMERING WESTERPOP 2009

Main Stage

  • The Flying Tygers 
  • Baskery (Swe) 
  • De Staat 
  • Th’ Legendary Shack*Shakers(Usa) 
  • Bertolf 
  • Boris 
  • Sass Jordan (Can) 
  • Panteón Rococó (Mex)

Peter Ttteroo Bokaal 

  • Mihai 
  • Monomania 
  • Hido 
  • Conorach 
  • The Defenders

PROGRAMMERING WESTERPOP 2008

Main Stage 

  • Agua de Annique 
  • Alain Clark 
  • Vengeance 
  • Mala Vita 
  • Grand Avenue (Den) 
  • Claw Boys Claw 
  • Miss Platnum (Dui)

Peter Tetteroo Bokaal

  • Blended Culture 
  • Ghostrock 
  • L'Chaim 
  • Stud Muffins 
  • The Flying Tygers

PROGRAMMERING WESTERPOP 2007

Main Stage 

  • Vegas for Millions 
  • Delain 
  • Van Velzen 
  • Bintangs 
  • Coparck 
  • The Hormonauts (Ita) 
  • Beef 
  • Standard (Esp)

Peter Tetteroo Bokaal

  • Karma’s Kitchen 
  • Juice 
  • Pex 
  • Maybee

PROGRAMMERING WESTERPOP 2006

Main Stage

  • R.O.O.O.M 
  • Roadkill 
  • Kraak & Smaak 
  • a balladeer 
  • Five Horse Johnson (USA) 
  • Gem 
  • Boss Hoss (D) 
  • Infadels (UK)

Peter Tetteroo Bokaal

  • 3Speed Automatic 
  • Mannen Van Vermeer 
  • Vegas For Millions 
  • Reckless 
  • Okkernoot

PROGRAMMERING WESTERPOP 2005

Main Stage 

  • Geminia 
  • Brace 
  • The Sheer 
  • Jesus Volt (Fra) 
  • Imperia 
  • Washington (No) 
  • Brainpower 
  • Gabriël Rios (Bel)

Peter Tetteroo Bokaal

  • Edge of Sanity 
  • 2nd Place Driver 
  • Roadkill 
  • Radjinder 
  • Hido

PROGRAMMERING WESTERPOP 2004

Main Stage 

  • Artefact 
  • Treble 
  • Boo ! (Z-Afr) 
  • Ian Siegal & Band (UK) 
  • Antiproduct (UK) 
  • The League of XO Gentleman 
  • Jovink and The Voederbietels 
  • Roy Paci & Aretuska (Ita)

Peter Tetteroo Bokaal 

  • Geminia 
  • Eyes can't see 
  • Maximus Prime 
  • Polythene Mac 
  • I Reject

PROGRAMMERING WESTERPOP 2003

Main Stage

  • New Breed 
  • F33l3r 
  • Peter Pan Speedrock 
  • Tino Gonzales (USA) 
  • Relax 
  • Intwine 
  • Slovo (UK) 
  • Olabola

Peter Tetteroo Bokaal

  • Maar 
  • Radjinder 
  • Wastelands 
  • Artefact 
  • Annatar 
  • Guest: Warren Fellow

PROGRAMMERING WESTERPOP 2002

Main Stage

  • Meringue 
  • Luie Hond 
  • 16Down 
  • Amor (UK) 
  • Lunascape (Bel) 
  • Silkstone 
  • Johan 
  • Moodphase5ive (Z-Afr)

Westerpop Lokaal Bokaal

  • Grape 
  • New Groove Habbits 
  • For Absent Friends 
  • Rosie 
  • New Breed 
  • Guest: Happy Elf

PROGRAMMERING WESTERPOP 2001

Main Stage

  • Incense 
  • Fools Fatal 
  • Dyzack 
  • Jay Hooks (USA) 
  • R&B All Stars 
  • The Proov 
  • Beam 
  • Rowwen Heze

Westerpop Lokaal Bokaal 

  • Soon 
  • Voor Lief 
  • The Red Sea Sharks 
  • Xynobite 
  • Meringue 
  • Guest: The Longplayers

PROGRAMMERING WESTERPOP 2000

Main Stage

  • Horse 
  • The Wishing Well 
  • Dilana Smith 
  • Monti Amundson (USA) 
  • Lichterlaaie 
  • Rich Wyman (USA) 
  • Praga Khan (BEL)

Westerpop Lokaal Bokaal

  • Support Act 
  • Brave 
  • Incense 
  • Fuzz for Brain 
  • Double Deuce 
  • Guest: DJ Rockid

PROGRAMMERING WESTERPOP 1999

Main Stage

  • Toyz 
  • Raise the Roof 
  • Kane (cancelled) 
  • Billy the Kid 
  • Bernie Tormé & the Electric Gypsies (Irl) 
  • E-life & U.N.I.Q. 
  • Project 2000

Westerpop Lokaal Bokaal

  • Roast Rabbit on Toast 
  • Voor Lief 
  • Demolicious 
  • Incense 
  • Horse

PROGRAMMERING WESTERPOP 1998

Main Stage

  • Handsome 3 Some 
  • Surburbs 
  • George Devore (USA) 
  • Julian Sas 
  • Nilsson 
  • Bløf 
  • The Godfathers (UK)

Westerpop Lokaal Bokaal

  • Sun Box 
  • Horse 
  • Toyz 
  • Frogs for Breakfast 
  • De Hoek

PROGRAMMERING WESTERPOP 1997

Geen Westerpop in 1997 vanwege organisatorische redenen.

PROGAMMERING WESTERPOP 1996

  • La Blusa 
  • Hallo Venray 
  • Michael Katon (USA) 
  • Horn of Plenty 
  • Alquin 
  • Whiskey Priests (UK)

PROGRAMMERING WESTERPOP 1995

  • Pakhuisband 
  • Nightcrawlers (Bel) 
  • Huub Hangop 
  • Captain Cumbo 
  • Back to Basic

PROGRAMMERING WESTERPOP 1994

  • Iceparty 
  • Sonny Griffin 
  • Son of Tarzan 
  • Roots Syndicate 
  • Ulanbator 

PROGRAMMERING WESTERPOP 1993

  • Ir. Rubberding 
  • One Way Trouble 
  • Amazing Stroopwafels 
  • Les Charmeurs 
  • Forbidden Fruit 

PROGRAMMERING WESTERPOP 1992

  • Tyrone’s Fire 
  • Aquisition 
  • Brio's 
  • Louisiana Radio 
  • Frans Bauer

PROGRAMMERING WESTERPOP 1991

  • The Bang Gang 
  • Between 
  • Gerard Kins 
  • Toon Windmeijer 
  • Groove Tones

PROGRAMMERING WESTERPOP 1990

  • No Limits 
  • Head Hunters 
  • Tineke Zaadnoordijk 
  • Zwit

PROGRAMMERING WESTERPOP 1989

  • The Use 
  • Make my day 
  • Memphis 
  • Skinstring 
  • Does Caroline know 
  • Wots in a name 
  • Dizzy D 
  • Our Canine Friends 
  • Eddie and the House-Gang